Služby / Internetový marketing, SEO, PPC, sociální sítě

Služby internetového marketingu jsou dnes pro každého, kdo provozuje jakýkoliv web a má konkrétní obchodní cíle. Pokud chcete na tyto cíle snadněji dosáhnout, lze to za pomoci nástrojů internetového marketingu. Na výběr jich máte celou řadu, ať už je to optimalizace pro vyhledávače tzv. SEO nebo reklama ve vyhledávačích Google a Seznam, tzv. PPC kampaně. Vaše stránky se dostanou na ta správná místa a výnosy z podnikání se Vám budou jistě více zamlouvat.

SEOPPC

AdWords

Sklik

 

 

 

Další možností je prezentace firmy na sociálních sítích. Dnes již základní forma je vlastní stránka na Facebooku, existuje ale celá řada dalších zajímavých sociálních sítí, jako např. Twitter nebo Instagram. Pro podniky jako jsou restaurace je pak zásadní Yelp! nebo Foursquare, Zomato atd.

Sociální sítě

Kontaktujte nás, projdeme Vaše cíle, aktuální stav Vaší intermetové prezentace a navrhneme řešení, které bude pasovat na míru.

Věřte, že nebudete litovat, reklama na internetu má tu výhodu, že se dá přesně měřit, výsledky si tedy budete moci sami průběžně ověřovat.

Zavolejte na 608 38 38 41 a domluvte si nezávaznou schůzku.

 

OptimaWeb - internetový marketing pro každého!

Přehled našich základních služeb.

Pro podrobnosti o jednotlivých službách klikněte na kulaté ikonky.